Lokale Politie

Lokale Politie Vlaamse Ardennen Antenne Kruishoutem

www.pz-vlaamseardennen.be logo politie

Federale politie: www.fedpol.be

De personeelsbezetting

  1. Wannes Van den Abeele, hoofdinspecteur - algemene leiding
    wannes.van.den.abeele@pz-vlaamseardennen.be 
  2. Vic De Groote, wijkinspecteur
    vic.de.groote@pz-vlaamseardennen.be
  3. Barry Vandekerkhove, wijkinspecteur
    barry.vandekerkhove@pz-vlaamseardennen.be
  4. Daniel García, wijkinspecteur
    daniel.garcia@pz-vlaamseardennen.be
  5. Hendrik Ghyselinck, inspecteur – polyvalent medewerker
    hendrik.ghyselinck@pz-vlaamseardennen.be
  6. Tom Keymeulen, inspecteur-polyvalent medewerker
    tom.keymeulen@pz-vlaamseardennen.be
  7. Linda Dhuyvetter, agente van politie - verkeer
    linda.dhuyvetter@pz-vlaamseardennen.be

De algemene leiding over de antennes van de politiezone Vlaamse Ardennen is in handen van commissaris Dominique Van den Eeckhaut - dominique.van.den.eeckhaut@pz-vlaamseardennen.be.

    • Wijkinspecteur Vic De Groote is verantwoordelijk voor de zone Lozer en Marolle.
    • Wijkinspecteur Barry Vandekerkhove is verantwoordelijk voor de zone gelegen tussen Waregemsesteenweg - centrum - Deinsesteenweg en grens met Zulte (E17)
    • Wijkinspecteur Daniel Garcia is verantwoordelijk voor de zone naast de Kasteelstraat en de Ouwegemsesteenweg tot en met de Waregemsesteenweg - Markt en Kerkstraat, zijnde Wannegem-Lede, Nokere en een deel van het centrum.

Bij verlies of diefstal van allerlei soorten identiteitsdocumenten en andere officiële papieren moet aangifte gedaan worden bij de plaatselijke politie.

    Contacteer ons

    Waregemsesteenweg 54
    9770 Kruishoutem
    tel. 09 321 73 10
    fax 09 321 73 19
    wijk.kruishoutem@pz-vlaamseardennen.be

    Openingsuren

    - maandag tot vrijdag van 9 u. tot
    12 u. (uitgezonderd op woensdag =sluitingsdag)

    - maandagnamiddag van 13 u. tot 18 u.